Producenci
Tablet Blackview TAB7 3/32GB Niebieski LTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Unisoc |
| Typ procesora | Tiger |
| Model procesora | T310 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | IMG8300 |
| Pamięć | |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 5 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru | Twilight Blue |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 241,3 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 536 g |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Sieć | |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wydajność | |
| Czujnik położenia | Tak |
| GPS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Żyroskop | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Barometr | Nie |
| Magnetometer | Nie |
| BeiDou | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 188 ppi |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | HD |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Audio | |
| Dźwięk stereo | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| Wsparcie OTG | Tak |
| NFC | Nie |
| Radio FM | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 6 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas rozmów (3G) | 32 h |
| Czas gotowości | 336 h |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,8 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |