Producenci
Tablet Blackview TAB7 3/64GB WiFi Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | RK3326S |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Typ procesora | Rockchip |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Rockchip |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A35 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G31 MP2 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 2 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru | Twilight Blue |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 520,5 g |
| Szerokość produktu | 246,3 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 9,9 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Nie |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Typ HD | HD+ |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Audio | |
| Dźwięk stereo | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS Go 3.0 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5 h |
| Czas gry | 4,5 h |
| Czas gotowości | 312 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 15 h |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |