Producenci
Tablet Blackview TAB8 WiFi 4/128GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | RK3566 |
| Producent procesora | Rockchip |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G52 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Prostokąt |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 520,5 g |
| Wysokość produktu | 9,9 mm |
| Szerokość produktu | 246,5 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik położenia | Nie |
| Żyroskop | Nie |
| Barometr | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Magnetometer | Nie |
| Czujnik Halla | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | HD+ |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 149 ppi |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Dźwięk stereo | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| Radio FM | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Nie |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Przednia kamera | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
Gwarancja 24 miesiące