Producenci
Tablet Blackview Tab 16 Pro 8/256 GB LTE szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | T616 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 257 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 503 g |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 b/g/n 802.11a 802.11 ac |
| Zawartość opakowania | |
| Etui na tablet w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Dołączony rysik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | Stereo |
| Oprogramowanie | |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| NFC | Nie |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7700 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Nawigacja | |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Gwarancja 24 miesiące