Producenci
Tablet Blackview Tab 90 8/128 GB Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Unisoc |
| Model procesora | Unisoc T606 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 256,9 mm |
| Waga produktu | 544 g |
| Głębokość produktu | 9,5 mm |
| Szerokość produktu | 168,5 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 10,92" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Audio | |
| System dźwięku | Smart-K |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| NFC | Nie |
| Port USB | Tak |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8200 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Unikać kontaktu z cieczą. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące