Producenci
Tablet Honor Pad 8 12.0 6RAM 128GB WiFi - Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Model procesora | 680 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Blue Hour |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 174,1 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Szerokość produktu | 278,5 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 12" |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 5:3 |
| Audio | |
| System dźwięku | DTS: X Ultra |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 8 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android S |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7250 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
Gwarancja 24 miesiące