Producenci
Tablet Honor Pad 9 12.1" 8/256GB WiFi Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 4x 2,2 GHz + 4x 1,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Model procesora | 6 Gen 1 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 35 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 555 g |
| Głębokość produktu | 180,1 mm |
| Wysokość produktu | 6,9 mm |
| Szerokość produktu | 278,2 mm |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wydajność | |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Czujnik przyspieszenia | Tak |
| Czujnik grawitacyjny | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 12,1" |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 miliarda kolorów |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 8 |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | MagicOS 7.2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8300 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na baterii | 11 godz. |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2 |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące