Producenci
Tablet Honor Pad X9 4/128GB Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 685 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Karta graficzna | Adreno 610 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Space Gary |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 22,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 495 g |
| Wysokość produktu | 167,4 mm |
| Szerokość produktu | 267,3 mm |
| Głębokość produktu | 6,9 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 11,5" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 6 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | MagicOS 7.1 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7250 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Gwarancja 24 miesiące