Producenci
Tablet Lenovo Chrome Tab 10.1" 4/128 GB Wi-Fi Chrome OS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio P60T |
| Producent procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G72 MP3 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Ice Blue, Iron Grey |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7,35 mm |
| Szerokość produktu | 239,8 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 159,8 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | ChromeOS |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | eMCP |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 27 Wh 7000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |