Producenci
Tablet Lenovo Idea Tab Mediatek ZAFR0632SE 128GB 27,9cm (11") 8GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15 Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | Mediatek |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Polar Blue |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Szerokość produktu | 254,6 mm |
| Wysokość produktu | 6,99 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WQXGA |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | UFS |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
Gwarancja 24 miesiące