Producenci
Tablet Lenovo TAB M10 TB-X505F 10.1"/Snapdragon 429/2GB/32GB/WiFi/Andr.9.0 White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | 429 |
| Układ graficzny i litografia IMC | 12 nm |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Adreno 504 |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 2 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | LPDDR3-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ napędu | Pełnowymiarowy tablet |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 480 g |
| Głębokość produktu | 8,1 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Wyświetlacz | |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | HD |
| Długość przekątnej ekranu | 10,1" |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Radio FM | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Nośniki | eMCP |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 9 h |
| Czas przegladania (Wi-Fi) | 7 h |
| Pojemność baterii | 4850 mAh |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Kamera | |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 MP |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 MP |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak |