Producenci
Tablet Lenovo TAB M7 TB-7305F 7"/MT8321/1GB/16GB/WiFi/Android9.0 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Przekątna ekranu | 7.00 cali |
| Zainstalowany procesor | MediaTek® MT8321 1.3GHz Quad-Core |
| Pamięć RAM (GB) | 1.00 |
| Pamięć wbudowana (GB) | 16.00 |
| System operacyjny | Android 9.0 Pie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Rozdzielczość maksymalna | 1024 x 600 |
| Touch | Tak |
| Ekran - dodatkowy opis | Pojemnościowy |
| Łączność | Bluetooth 4.0 WiFi IEEE 802.11b/g/n Wbudowany moduł GPS |
| Złącza | micro USB Wyjście słuchawkowe 3,5 mm microSD |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
| Wbudowana kamera internetowa | 2.0 Mpix - tył; 2.0 Mpix - przód |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 8,3 x 103,9 x 176 |
| Waga (kg) | 0.230 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe |