Producenci
Tablet Lenovo TAB M7 TB-7306F 7"/MT8166/2GB/32GB/WiFi/Android 11 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | MT8166 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | IMG GE8300 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Typ napędu | Mini tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Iron Grey |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 176,2 mm |
| Waga produktu | 236,9 g |
| Głębokość produktu | 102,3 mm |
| Wysokość produktu | 8,3 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| GPS | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Typ ekranu | IPS |
| Typ HD | HD |
| Audio | |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 Go Edition |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMCP |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów Micro-USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 3750 mAh |
| Czas przegladania (Wi-Fi) | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |