Producenci
Tablet Lenovo TAB P11 Pro 11.5" 730G 6/128GB LTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |
| Procesor | |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 730G |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium, Metal |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Slate Grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 10 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 5,8 mm |
| Szerokość produktu | 264,3 mm |
| Waga produktu | 485 g |
| Wysokość produktu | 171,4 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Sieć | |
| Standardy 4G | LTE |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| GPS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Rysik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 11,5" |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Typ HD | WQXGA |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Gęstość pikseli | 263 ppi |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Audio | |
| Producent głośników | JBL |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 8600 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |