Producenci
Tablet Lenovo TB-X606F M10 G2 10.3" 4/128GB Platinum Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio P22T |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Platinum Grey |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 460 g |
| Szerokość produktu | 244,2 mm |
| Głębokość produktu | 153,3 mm |
| Wysokość produktu | 8,15 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Jasność | 330 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas gotowości | 1048 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |