Producenci
Tablet Lenovo Tab M10 10.3" 1920x1200 Mediatek 4/64GB Wi-Fi 5 (802.11ac) 5000 mAh Iron Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio P22T |
| Grafika | |
| Karta graficzna | PowerVR GE8320 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Extremities SAR (EU) | 1,1 W/kg |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Iron Grey |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 153,3 mm |
| Szerokość produktu | 244,2 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Wysokość produktu | 8,15 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Jasność | 330 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 9.0 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 8 h |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas gotowości | 1048 h |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 9 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |