Producenci
Tablet Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) Qualcomm Snapdragon SDM680 10.61" 2K IPS 400nits Touch 4/128GB Qualcomm Adreno 610 GPU Android Storm Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 680 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Adreno 610 |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7,45 mm |
| Szerokość produktu | 251,2 mm |
| Głębokość produktu | 158,8 mm |
| Waga produktu | 465 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | 2K |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 10,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 15:9 |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Audio | |
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Nośniki | uMCP |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 14 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 5 h |
| Czas gotowości | 672 h |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Unikać kontaktu z cieczą. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące