Producenci
Tablet Lenovo Tab M10 TB-X306X Helio P22T 10.1" HD IPS 400nits AG Touch 3/32GB IMG PowerVR GE8320 GPU LTE 5000mAh Android Iron Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio P22T |
| Typ procesora | MediaTek |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Imagination Technologies |
| Karta graficzna | IMG GE8320 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Iron Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 420 g |
| Szerokość produktu | 241,5 mm |
| Głębokość produktu | 149,4 mm |
| Wysokość produktu | 8,25 mm |
| Sieć | |
| WWAN | Zainstalowane |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Photos Google Chrome Gmail Google Play |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| GPS | Tak |
| Żyroskop | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Gęstość pikseli | 220 ppi |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ złącza dokowania | Lenovo Pogo Pin |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 8 h |
| Czas gotowości | 700 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |