Producenci
Tablet Lenovo Tab M10 Unisoc T610 10.1" WUXGA IPS 320nits Touch 4/64GB ARM Mali-G52 WiFi 5000mAh Android Storm Grey (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Unisoc |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Typ procesora | Tygrys |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Model procesora | T610 |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Rdzenie adapterów graficznych | 2 |
| Karta graficzna | Mali-G52 3EE |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 158,6 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Szerokość produktu | 239,8 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| GPS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Extremities SAR (EU) | 1,11 W/kg |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Nośniki | eMCP |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Czas gotowości | 672 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 64 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 9 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Unikać kontaktu z cieczą. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące