Producenci
Tablet Lenovo Tab M8 (3rd Gen) with the Smart Charging Station MediaTek Helio P22T 8" HD IPS 350nits Touch 4GB LPDDR4x 64GB IMG PowerVR GE8320 GPU Android Iron Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio P22T |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Imagination Technologies |
| Karta graficzna | PowerVR GE8320 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Mini tablet |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Iron Grey |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 199,1 mm |
| Wysokość produktu | 8,15 mm |
| Głębokość produktu | 121,8 mm |
| Waga produktu | 305 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas gotowości | 336 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 18 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |