Producenci
Tablet Lenovo Tab P11 5G Qualcomm Snapdragon 750G 11" 2K IPS TDDI 400nits 6/128GB Qualcomm Adreno 619 GPU 5G 7500mAh Android Modernist Teal (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Qualcomm |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 750G |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Karta graficzna | Adreno 619 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Morski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Nazwa koloru | Modernist Teal |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 10 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 525 g |
| Głębokość produktu | 7,9 mm |
| Szerokość produktu | 258,4 mm |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Ochrona | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| WWAN | Zainstalowane |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalkulator Budzik |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google | YouTube |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Moc głośnika | 1 W |
| Producent głośników | JBL |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ złącza dokowania | Lenovo Pogo Pin |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 3 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 15 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12,39 h |
| Czas gotowości | 790 h |
| Pojemność baterii | 7700 mAh |
| Kamera | |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Przednia kamera | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 80° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 78° |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 3 miesiące