Producenci
Tablet Lenovo Yoga Tab 11 G90T 11"/MTK Helio G90T/4GB/128GB/WiFi/LTE/Andr.11 Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G90T |
| Producent procesora | MediaTek |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G76 MC4 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru | Storm Gray |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 10 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Wysokość produktu | 8,3 mm |
| Szerokość produktu | 256,8 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| WWAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| GPS | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 15 h |
| Czas gotowości | 500 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 15 h |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące