Producenci
Tablet Lenovo Yoga Tab 11 Helio G90T 11" 2K IPS 400nits Mali-G76 MC4 4/128GB LTE 7500mAh Android Storm Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Mediatek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G90T |
| Producent procesora | MediaTek |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G76 MC4 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal, Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 10 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 256,8 mm |
| Wysokość produktu | 8,3 mm |
| Głębokość produktu | 169 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| WWAN | Zainstalowane |
| Standardy 4G | LTE |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 15:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Producent głośników | JBL |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas gotowości | 500 h |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 15 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 15 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |