Producenci
Tablet Lenovo Yoga Tab 13 Snapdragon 870 13" 2K LTPS 400nits Glossy 8/128GB Qualcomm Adreno 650 GPU WiFi 10000mAh Android Shadow Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 870 |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Adreno 650 |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,126 W/kg |
| Extremities SAR (EU) | 1,126 W/kg |
| Nazwa koloru | Shadow Black |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 10 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 10 V |
| Moc adaptera AC | 30 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 830 g |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Szerokość produktu | 293,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Rozdzielczość | 2160 x 1350 px |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Typ matrycy | LTPS |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Audio | |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Moc głośnika | 9 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Producent głośników | JBL |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Micro HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 12,6 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |