Producenci
Tablet Lenovo Yoga Tab Plus | TB520FU | 12,7 " | LTPS | 2944 x 1840 pikseli | Qualcomm | Lwia paszcza 8 generacji 3 | 16 GB | Lutowany LPDDR5x | 256 GB | Sieć Wi-Fi | Przednia kamera | 13 MP | Kamera
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Model procesora | 8 Gen 3 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Adreno GPU |
| Rodzina adaptera graficznego | Adreno |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Tidal Teal |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Morski |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 640 g |
| Wysokość produktu | 6,69 mm |
| Głębokość produktu | 188,3 mm |
| Szerokość produktu | 290,9 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
| Czujnik Halla | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozdzielczość | 2944 x 1840 px |
| Typ matrycy | LTPS |
| Typ HD | 3K |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 32,3 cm (12.7") |
| Jasność | 650 cd/m² |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Nośniki | UFS |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 7390 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Stopień ochrony IP | IP53 |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Klasa łatwości naprawy | A |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Wydajność NPU do | 20 TOPs |
Gwarancja 24 miesiące