Producenci
Tablet MEGA1 11" 256GB/MEGA1 niebiesko-czarny BLACKVIEW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | MediaTek |
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G99 |
| Pamięć | |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 12 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Sky Blue |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 528 g |
| Szerokość produktu | 268,7 mm |
| Głębokość produktu | 7,6 mm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Ochrona | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Sieć | |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | 2.4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 11,5" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 4.0 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8800 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 22 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Panorama | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące