Producenci
Tablet Nokia T20 3/32GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Wysokość produktu | 157,5 mm |
| Waga produktu | 465 g |
| Szerokość produktu | 247,6 mm |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 10,4" |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 px |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Radio FM | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8200 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 15 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |