Producenci
Tablet Nokia T21 4/128GB Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Model procesora | T612 |
| Producent procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 247,5 mm |
| Waga produktu | 471 g |
| Szerokość produktu | 157,3 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Ochrona | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 360 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu | 5:3 |
| Przekątna ekranu | 10,36" |
| Typ HD | 2K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 8200 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |