Producenci
Tablet TAB9 WiFi 10 cali 256GB/TAB 9 WiFi Blue Blackview
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | T606 |
| Producent procesora | Unisoc |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 168,5 mm |
| Waga produktu | 512 g |
| Szerokość produktu | 256,9 mm |
| Głębokość produktu | 9,5 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| BeiDou | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 4.0 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | UFS |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8200 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Gwarancja 24 miesiące