Producenci
Tablet Tab A6 Kids 10 cali 4/128GB Wi-Fi Blue Blackview
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | A523 |
| Typ procesora | Allwinner |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Waga produktu | 546 g |
| Szerokość produktu | 242,7 mm |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 4.0 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 1 |
| Bateria | |
| Wymagane baterie | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 288 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 4 h |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Kamera | |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Gwarancja 24 miesiące