Producenci
Taboret kąpielowy drewniany
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kształt | Trójkątny |
| Materiały | Drewno Aluminium |
| Kolor produktu | Drewniany Biały |
| Ilość nóg | 4 |
| Odpływ wody | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 36 cm |
| Minimalna wysokość | 44,5 cm |
| Wysokość (max.) | 55 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. Regularnie sprawdzaj stan śrub i połączeń. Upewnij się, że taboret jest stabilny przed użyciem. |
Gwarancja 12 miesięcy