Producenci
Taboret narzędziowy Scheppach TW900
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Pasek na ramię | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 135 kg |
| Zamykanie | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 12,9 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan techniczny narzędzi i urządzeń, aby zapobiec wypadkom. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać zgodnie z przeznaczeniem, aby uniknąć obrażeń ciała. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące