Producenci
Taboret prysznicowy kwadratowy Biały - KING-STA-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary Pomarańczowy |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Materiały | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Ilość nóg | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość siedziska (min.) | 39 cm |
| Szerokość siedziska | 30,5 cm |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że taboret jest stabilny przed użyciem. Przed użyciem sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. Regularnie sprawdzaj stan śrub i połączeń. |
Gwarancja 24 miesiące