Producenci
Taboret prysznicowy z oparciem i uchwytami
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiały | Pianka Aluminium PCV |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Odpływ wody | Tak |
| Możliwość usunięcia oparcia pod plecy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Minimalna wysokość | 66 cm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 49 cm |
| Wysokość (max.) | 7,9 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 37 cm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość siedziska | 33 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan śrub i połączeń. Przed użyciem sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. Upewnij się, że taboret jest stabilny przed użyciem. |
Gwarancja 24 miesiące