Producenci
Taboret prysznicowy z wcięciem TGR-R KP-U 3522
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Możliwość usunięcia oparcia pod plecy | Tak |
| Podłokietnik | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Aluminium PCV |
| Odpływ wody | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 87 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 35 cm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Głębokość siedziska | 31 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Minimalna wysokość | 70 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że taboret jest stabilny przed użyciem. Regularnie sprawdzaj stan śrub i połączeń. Przed użyciem sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. |
Gwarancja 24 miesiące