Producenci
Taczka ogrodowa LOAD & GO III - czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Ręczna taczka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Typ kół | Pełne |
| Objętość | 95 l |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 925 mm |
| Głębokość produktu | 575 mm |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec korozji. Regularnie konserwować i smarować ruchome części, aby zapewnić ich płynne działanie. Unikać przeciążenia taczki, aby nie dopuścić do uszkodzeń mechanicznych. |
Gwarancja 24 miesiące