Producenci
Taczka ogrodowa Prosperplast LOAD&GO IWO55C-S411 - czarny poj.55L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Taczka |
| Typ kół | Pełne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Objętość | 55 l |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
Gwarancja 24 miesiące