Producenci
Talerz olimpijski Bumper 15 kg Czarny HMS BBR15
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obciążenie 1 | 15 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Olympic |
| Kształt | Okrągły |
| Typ obciążenia | Gumowany obciążnik |
| Obciążenie 1 ilość | 1 |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 45 cm |
| Średnica wewnętrzna | 5,1 cm |
| Waga całkowita | 15 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używasz sprzętu na stabilnej powierzchni, aby uniknąć upadku i kontuzji. Zawsze wykonuj ćwiczenia zgodnie z załączonymi instrukcjami, aby uniknąć urazów. Regularnie sprawdzaj sprzęt pod kątem uszkodzeń przed użyciem. |
Gwarancja 24 miesiące