Producenci
Tarcza hamulcowa tył L/P pasuje do: NISSAN ALTIMA, JUKE, MAXIMA, MAXIMA / MAXIMA QX V, MAXIMA VI, NT400 CABSTAR, NV200, NV200 / EVALIA, PULSAR, QASHQAI I, SENTRA VI 1.2-Electric 08.01-
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opis blokowy | Warunki skorzystania z 3-letniej gwarancji DeWalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 500 g |
| Wydajność | |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 4 N·m |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje miękkie) | 4 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 430 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
Gwarancja 24 miesiące