Producenci
Targus AEH104GL słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka USB Type-C Bluetooth Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Szerokość produktu | 152 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 16 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Pojemność baterii | 410 mAh |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3 cm |