Producenci
Targus AWE90GL podkładka chłodząca do laptop 45,7 cm (18") 1900 RPM Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba ustawień wysokości | 3 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Wysokość produktu | 57,1 mm |
| Głębokość produktu | 285,7 mm |
| Szerokość produktu | 393,7 mm |
| Wydajność | |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 2 szt. |
| Prędkość obrotowa (max) | 1900 RPM |
| Maksymalna wielkość ekranu | 45,7 cm (18") |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB |
Gwarancja 24 miesiące