Producenci
Targus City Gear 35,6 cm (14") Aktówka Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ obudowy | Aktówka |
| Materiały | Polikarbonat, Poliuretan |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość opakowania | 86,9 mm |
| Wysokość opakowania | 287,9 mm |
| Głębokość opakowania | 397 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,56 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produktów na palecie | 160 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
Gwarancja 24 miesiące