Producenci
Targus® CityGear 15.6" Topload Laptop Case Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester, Poliuretan |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Ilość | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 429 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 415 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,24 kg |
| Waga produktu | 1,21 kg |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 700 mm |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,25 kg |
Gwarancja Wieczysta