Producenci
Targus CityGear 33,8 cm (13.3") Etui kieszeniowe Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Poliester, Poliuretan |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 230 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,95 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące