Producenci
Targus CityGear 35,6 cm (14") Etui kieszeniowe Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Materiały | Neopren, Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 270 g |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 374 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość opakowania | 32 mm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,71 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
Gwarancja 24 miesiące