Producenci
Targus Cypress EcoSmart 35,6 cm (14") Etui kieszeniowe Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Ilość | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 965 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące