Producenci
Targus DM4240SEUZ monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px HD LCD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1139166 |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 187 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 420 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 685 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obracany | 0 - 360° |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 36 miesięcy