Producenci
Targus DOCK182EUZ Stacja Dokująca Do Notebooka 100W USB-C Dual 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 36 miesięcy