Producenci
Targus DOCK315EUZ huby i koncentratory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Mini DisplayPort 1.2 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 4.0 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 8,3 mm |
| Wysokość produktu | 2,9 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Mini DisplayPort 1.2 |
| Interfejsy hub | 3.5mm, DisplayPort, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 9 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące