Producenci
Targus® Geolite Advanced 12-15.6" Backpack
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rozkładany | Nie |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kolor obramowania | Czarny |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Nylon, Syntetyk |
| Typ obudowy | Plecak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary komory na notebooka | 265 x 25 x 387 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 123,9 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 455 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,63 kg |
| Produktów na palecie | 60 szt. |